Lider na onlajnie

„Po co mamy przychodzić do biur, skoro jak nie przychodziliśmy, to firma dobrze działała i zadania były realizowane?”
„Szkoda mi czasu i pieniędzy na dojazdy. Pójdę tam, gdzie można pracować całkowicie zdalnie.”
„Zmuszając ludzi do przychodzenia do pracy pokazujecie, że nam nie ufacie i w dodatku przestajecie być konkurencyjni jako pracodawca.”

Praca hybrydowa – moda czy nowa rzeczywistość? Na pewno poważne wyzwanie dla działów HR, ale także dla Liderów (z wielu firm płyną sygnały, że coraz większe). Warto przyjrzeć się na nowo moim oczekiwaniom wobec samego siebie jako Lidera i wobec mojego zespołu. Co w tej nowej rzeczywistości jest ważne dla firmy, dla mnie, dla moich ludzi?

Nowe okoliczności wymuszają weryfikację obowiązujących w zespole norm i zasad. To dobry moment, żeby sprawdzić, na ile dostosowane są do nowych warunków. Co powinno zawierać się w takim kontrakcie?

Podczas webinaru Dorota Danisiewicz-Makowiecka, konsultant i trener LHH Polska, podzieli się doświadczeniami, jak zarządzać zdalnie zespołami, integrować i motywować. Jak postępować, gdy jedni przychodzą do biur, a inni nie chcą.

Zakres tematyczny:

  • Moje nowe, przemyślane szefowskie oczekiwania do zespołu w innej rzeczywistości
  • Od czego zacząć, gdy zmieniamy kulturę pracy zespołu i organizacji – zasady rekontraktowania pracy zespołu
  • Kontrola czy zaufanie – co jest bardziej efektywne w pracy z zespołem
  • Jak na bieżąco monitorować stan motywacji zespołu w systemie pracy hybrydowej
  • O efektywnych sposobach komunikacji: e-mail, komunikatory, telefon – jak dobierać najlepsze kanały komunikacji do różnych działań w zespole

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.