Lider nie może dać awansu

„Nie ma zgody firmy na awans dla mojego pracownika” – to zwykle punkt wyjścia i wątpliwości dotyczących tego, co teraz mogę powiedzieć, jak reagować, jak wspierać skutecznie osoby, które mają świetne kompetencje, wysoki potencjał, ale nie mamy dla nich w tej chwili propozycji nowego stanowiska.

Podczas tego webinaru Milena Kosińska, coach i trener LHH Polska opowie o tym, jak odczarować myślenie i jak wpłynąć na to, aby pracownik dalej czuł zaangażowanie do pozostania na obecnym stanowisku (i czy to w ogóle możliwe):

  • Jakie czynniki motywacyjne można brać pod uwagę przy rozmowach o rozwoju
  • Co motywuje, a co demotywuje członków zespołu
  • Co oznacza przyjazne towarzyszenie mojemu pracownikowi w jego rozwoju
  • Praca z emocjami i poczuciem demotywacji
  • Jak wspierać pracowników, którzy utracili zaangażowanie do dalszego rozwoju

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.