Lider Nowej Normalności [wydarzenie]

Czas pandemii wymusił inne spojrzenie na rolę menedżera, domaga się większej odwagi w eksperymentowaniu i ponoszeniu ryzyka, narzuca konieczność pracy pod presją nieprzewidywalności i braku danych, otwiera perspektywy na budowanie partnerstw i relacji biznesowych ponad starymi i bezpiecznymi formatami. Czy Twoi liderzy są na to gotowi?

Zapraszamy na nasz webinar Doroty Soidy i Małgorzaty Kwiatkowskiej, na którym opowiemy, na co liderzy powinni zwrócić obecnie szczególną uwagę i czego mogą się nauczyć w naszym nowym Programie ON-LINE dla LIDERÓW. Ponadto inspiracyjnie podzielimy się najnowszym rozwiązaniem dedykowanym PRACOWNIKOM Nowej Normalności.

Zakres tematyczny:

  • Jak odnowić podejście do siebie jako lidera w nowej normalności, na co szczególnie zwrócić uwagę i co istotnie może wpłynąć na budowanie nowej koncepcji pracy lidera?
  • Jak zaprojektować skuteczność swojego biznesu w nowej odsłonie i co w tym może pomóc: o narzędziach wspierających hybrydowy system pracy zespołów?
  • Jak zmierzyć się z nowymi oczekiwaniami i emocjami pracowników oraz jak kształtować i wspierać pożądane postawy w trudnych czasach?
  • Jak nie zapomnieć o fundamentach prowadzenia zespołu ważnych w każdych czasach: starych i nowych?

 

 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com