Lider posłańcem złych wiadomości

Do mówienia „o dobrych” sprawach garnie się każdy. Gorzej, gdy trzeba „przynieść” złe wiadomości. A jeszcze gorzej, gdy ja sam z podjętymi trudnymi decyzjami mam niewiele spójnego i wcale się z nimi nie zgadzam. Jednak liderska „robota” w swoją rolę ma wpisane i takie – niełatwe – zadania.  
Jak komunikować trudne decyzje i zmiany? Jak to robić w sytuacji, gdy sam się z nimi nie utożsamiam i nie mam na nie wpływu? Jak mówić o różnego rodzaju trudnych dla ludzi zmianach: zakresu zadań i roli w organizacji, wynagrodzenia, konieczności upskillingu, likwidacji stanowiska… 
Izabela Strożek, członkini Rady Programowej oraz Senior Consultant w LHH Polska podzieli się wiedzą i praktykami dotyczącymi przeprowadzania trudnych rozmów.  
 
W trakcie webinaru omówimy istotne kwestie: 

  • Z czego bierze się trudność w przekazywaniu złych wiadomości czyli o mindsecie lidera 
  • Autoryzacja przekazywanych wiadomości – dlaczego jest tak ważna 
  • Jak sobie poradzić z negatywnym nastawieniem 
  • Jak indywidualnie, a jak zespołowo – czyli co się kiedy sprawdza 
  • Co i jak powiedzieć, a czego unikać 
  • Posłaniec złych wiadomości w dobrym stylu – wpływ lidera na otoczenie 

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.