Lider się zawiesza

Większość liderów zgłasza dziś problem przeciążenia – zadaniami, spotkaniami, terminami, priorytetami… Często to przeciążenie związane jest też z niewystarczającymi zasobami do realizacji tych zadań.

I wtedy zdarza się, że lider się „zawiesza”- wciąż pracuje, ale dłużej to trwa, efekty pojawiają się później, traci flow i „zacina” się w pracy.

Kiedy jesteśmy przeciążeni, nie jesteśmy w pełni efektywni. A przecież płacą nam, liderom, właśnie za efektywność.

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jakie czynniki sprawiają, że lider się „zawiesza” i jak zarządzać swoją uwagą oraz dbać o higienę pracy. Zweryfikujemy swoje podejście do zadań i priorytetów.

Przyjrzymy się również, skąd bierze się stres w naszej pracy, jak sami go sobie kreujemy i co możemy robić, aby go zminimalizować.

O tym, jak zadbać o płynne działanie naszego „systemu operacyjnego” opowie Izabela Wanatowicz, trener biznesu, coach i konsultant LHH Polska, który od kilkunastu lat wspiera organizacje
i menadżerów w rozwoju.

Zakres tematyczny:

  • Czym jest przeciążenie poznawcze i jak sobie z nim radzić – praktyczne sposoby
  • Inny sposób myślenia o zadaniach – ustalanie priorytetów
  • O stresie i technostresie w dzisiejszej rzeczywistości i pomysłach na ich minimalizację
  • Jak zadbać o członków swojego zespołu w dobie przeciążenia poznawczego

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.