Lider wspiera

W fachowej literaturze roi się od opisów różnych modeli przywództwa. Ale który z nich jest dobry na obecne, trudne czasy? Który najlepiej / najbardziej odpowiada na potrzeby pracowników? Który daje im poczucie prowadzenia we właściwym kierunku, ale również poczucie wsparcia lidera, bez którego codzienność bywa niezwykle skomplikowana?

Będąc szefem nieraz zastanawiasz się, czy jesteś dobrym liderem? Podczas webinaru porozmawiamy o tym, czego w kruchym świecie BANI potrzebują pracownicy i w jaki sposób lider może na te potrzeby odpowiadać swoim stylem pracy w praktyce. Na ile Twój aktualny styl zmienia się wraz ze zmieniającym się otoczeniem i nowymi oczekiwaniami nowej generacji pracowników?

O „liderze wspierającym” opowie Małgorzata Kwiatkowska, senior coach, trener LHH Polska, która od kilkunastu lat wspiera menadżerów w ich rozwoju i towarzyszy w codziennych wyzwaniach pracy z ludźmi.
Zakres tematyczny:

  • Przywództwo na dynamiczne czasy – silny lider i jego ego czy lider skoncentrowany na zespole?
  • Czy struktury hierarchiczne w obliczu pracy z nowymi generacjami się sprawdzają?
  • Czego potrzebują dziś pracownicy od swojego lidera?
  • Jak wspierać pracowników?
  • Skuteczny lider – servant lider

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.