Lider zarządza ludźmi, którzy boją się AI

Jedni się cieszą, inni się boją….. sztuczna inteligencja wywołuje w ludziach różne emocje. A lider przecież też człowiek i ma pełne prawo do swoich emocji. Jak sobie z nimi radzić w świecie AI? I jak wesprzeć swój zespół w oswajaniu nowej rzeczywistości? Jakie reakcje lidera pomogą zbudować poczucie bezpieczeństwa, a jakie nie?  Na jakie nowe zachowania i inicjatywy powinien postawić lider, by oswoić lęki współpracowników i zachęcić do korzystania z dobrodziejstw AI.

Będąc szefem pewnie zastanawiasz się nad tym na bieżąco. Porozmawiamy o tym, czego potrzebują pracownicy i w jaki sposób lider może wspierać rozwijanie nowych kompetencji u pracowników – zwłaszcza tych związanych z wykorzystaniem AI w codziennej pracy.

O tym 11 lipca 2024 o godz. 9:30 opowie Małgorzata Kwiatkowska, senior coach, trener LHH Polska, która od kilkunastu lat wspiera menedżerów w ich rozwoju i towarzyszy w codziennych wyzwaniach pracy z ludźmi.

Zakres tematyczny:

  • Czego bardziej boją się pracownicy: utraty pracy czy dezinformacji i „deepfake’ów”?
  • Stabilizacja czy gotowość do rozwoju? – o budowaniu nastawienia pracowników w świecie AI
  • Jaką aktualizację warto „wgrać” do swojego „szefowskiego oprogramowania” w obliczu AI?
  • Jakich nowych, specyficznych umiejętności, wiedzy i nastawienia potrzebuje lider, by skutecznie wspierać pracowników w świecie AI?
  • Czego powinien uczyć lider swój zespół by łagodnie oswajać lęki pracowników i zachęcać do pracy w nowym środowisku wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji w codziennej pracy każdego członka zespołu
  • 5 kluczowych kompetencji w świecie AI

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.