Narzędzia wspierające coaching [4/6]

Ortodoksyjny proces coachingowy zakłada silną motywację coachee do pracy rozwojowej, przyzwoity wgląd w siebie oraz posiadanie umiejętności koniecznych do osiągnięcia sukcesów. W tym ujęciu, coaching odblokowuje potencjał, który w człowieku jest. I często rzeczywiście tak się dzieje. Są jednak sytuacje, nie takie rzadkie w praktyce biznesowej, kiedy albo nie bardzo wiadomo co nie działa właściwe i czemu, lub po prostu  Coachee brakuje prostych narzędzi menedżerskich do zastosowania. Wtedy przydaje się diagnostyka: najczęściej oceny 360 lub shadowing, oraz jakieś sesje treningowe, czy nawet inspiracyjne materiały poszerzające wiedzę.

Zapraszamy na 3 z 6 webinarów inspirowanych „Kompendium Coachingu” LHH. O tym jak w praktyce oceniać realną potrzebę uzupełnienia coachingu o dodatkowe narzędzia oraz jak dobrać adekwatne narzędzia do konkretnej sytuacji, opowie doświadczony trener i Senior Business Coach LHH Małgorzata Kwiatkowska. 

Zakres tematyczny: 

  • Potrzeby Coachee – jak je uwzględniać w procesie?
  • Narzędzia diagnostyczne – kiedy po nie sięgać, jak dobierać i które przydają się najbardziej?
  • Inne narzędzia wspierające efektywność procesu

 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com