O oduczaniu – jak radzić sobie z przeładowaniem wiedzą, szkoleniami i webinarami?

Firmy stawiają przed swoimi pracownikami kolejne zadania: w tym roku powinieneś nauczyć się tego, musisz zdobyć certyfikat z tamtego, przyda ci się jeszcze to. Jesteś odpowiedzialny za swój rozwój i kształcenie.

Lifelong learning słychać ze wszystkich stron. A co z oduczaniem?

Oduczanie to nie zapominanie tego, co potrafimy. To złożony proces wymagający między innymi budowania świadomości i pracy z emocjami. To sztuka tworzenia w umysłach miejsca na nową wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim nowe postawy.

Niezależnie, czy podejmujemy działania związane z budowanie kultury uczenia się w całej organizacji, czy chcemy podnosić swoje kompetencje liderskie, aby pomagać w rozwoju innym, warto zatrzymać się wokół tematu oduczania.

NAUCZ się ODUCZAĆ wraz z Mileną Kosińską, konsultantem i trenerem LHH Polska.

• Czym jest oduczanie, a czym nie jest?
• Jak wykorzystać w budowaniu kultury organizacji uczącej się proces oduczania?
• Na jakie trudności możemy napotkać wdrażając oduczanie u siebie lub innych?
• Jak wdrożyć i wykorzystać proces oduczania dla jednostki i całej organizacji?

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com