„O trudnych rozmowach” – Filmowe Lato z LHH Polska

Rozmowy menedżerskie bywają niełatwe. Wprawdzie dobry szef to osoba miła i potrafiąca utrzymywać pozytywną atmosferę w zespole, ale prawdziwa wartość szefa-lidera sprawdza się w sytuacjach trudnych, wymagających jednoznaczności, a gdy trzeba, również twardości.

Zobacz nasz autorski (i frapujący) film pokazujący nieoczywistą trudną rozmowę pewnego szefa i weź udział w krótkim module szkoleniowym pod tytułem „O trudnych rozmowach”. Już 14 lipca Stefan Bulaszewski, senior coach i trener LHH Polska opowie:

  • Co to jest trudna rozmowa menedżerska?
  • Jakie są rodzaje trudnych rozmów?
  • Jak je „brać na klatę”?
  • Jak osiągać założone cele?

Specjalnie na te wakacje przygotowaliśmy cykl webinarów wybranych z ponad 40. tematów szkoleniowych, które na co dzień prowadzimy w ramach Compact Learning LHH Polska. Zobacz sam i przekonaj się, jak realizujemy krótkie, półtora lub dwugodzinne, formy szkoleniowe wzmacniające zaangażowanie menedżerów i zespołów.

Sprawdź, co gramy w te wakacje i zobacz nasz cały repertuar: Filmowe Lato z LHH Polska.

Sprawdź listę ponad 40 tematów Compact Learning i ułóż z nich program dopasowany do Ciebie i potrzeb Twoich pracowników.

 

 

 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com