O wypaleniu zawodowym i jak mu przeciwdziałać. Czy tylko wellbeing?

Statystyki zwolnień lekarskich „z powodów psychicznych” są zatrważające.

Wiele ze zwolnień chorobowych z powodu depresji dotyczy osób, u których rozwinął się syndrom wypalenia zawodowego. Co organizacje, liderzy, szefowie zespołów oraz HR mogą z tym zrobić?

Jak mądrze połączyć perspektywę dbania o zdrowie psychiczne osób zatrudnionych z politykami i praktykami firmy wobec pracowników?

Na webinar dedykowany szefom zespołów i HR-om zaprasza Stefan Bulaszewski, senior coach, członek Rady Programowej LHH Polska.

Dowiesz się:

  • „Epidemia depresji” – czy naprawdę? Wypalenie zawodowe i depresja – jak to jest u nas? W naszym kraju, w naszych organizacjach? Czym się różni wypalenie zawodowe od depresji?
  • Wypalenie zawodowe – jak do tego dochodzi?
  • Strategie radzenia sobie. Co się sprawdza? Co może robić osoba, która u siebie zauważa oznaki wypalenia?
  • Co może zrobić szef, gdy obserwuje takie oznaki u pracownika? Jak rozmawiać?
  • Profilaktyka wypalenia zawodowego – jak zapobiegać? Trzy perspektywy.

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.