„Rozwiń Skrzydła”, czyli jak budować tych, na których nam zależy?

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu prowadzonym przez Gościa Specjalnego Panią Aleksandrę Szmuk, HR&Facility Director w Arval Service Lease, która podzieli się doświadczeniami z realizacji programu talentowego w swojej organizacji.

 

 

Business case: „Rozwiń Skrzydła”, czyli jak budować tych, na których nam zależy?

Business case na przykładzie programu talentowego Arval Service Lease Polska, lidera wynajmu długoterminowego w Polsce. Od roku 2018 firma prowadzi wewnętrzny program talentowy dla pracowników na poziomach menedżerskim i eksperckim. Ostatnia ekspercka edycja wykreowała spontanicznych ambasadorów programu, budujących i wspierających pozytywny wizerunek programu w organizacji.

Podczas wystąpienia dowiedzą się Państwo jakie są największe sukcesy programu, a także z jakimi obawami wiązało się jego uruchomienie, w związku z tym, że jest lokalnym odpowiednikiem korporacyjnego projektu. O tym, co stanowiło największe wyzwanie, co się nie powiodło oraz dlaczego warto wdrażać programy talentowe, zamiast w nieskończoność je planować.

Prowadzący:  Aleksandra Szmuk

Absolwentka Socjologii na UMCS oraz studiów podyplomowych z zakresu Finansów Międzynarodowych, HR i Coachingu. Profesjonalistka z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży Human Resources i Coachingu w międzynarodowych organizacjach. Od kilku lat skutecznie wdraża projekty HR w firmie Arval Service Lease Polska Sp. z o.o., w której od stycznia 2019 roku pełni funkcję HR and Facility Director oraz członka zarządu spółki. Na co dzień sprawnie zarządza narzędziami wspierającymi pracę działów obsługi klienta i HR.

 

Zapraszamy, dołącz do nas!

Udział w sesji jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w sesji.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com