Successful leadership transitions for Executives: A 360° view

Zmiana w kierownictwie to trudny czas i szczególne wyzwanie dla każdej organizacji.

Marka pracodawcy, zaufanie rynku, relacje z Klientami i zaangażowanie pracowników zależą od udanego przekazania zarządzania firmą i sposobu, w jaki się ono odbywa (atmosfera, komunikacja).

Niestety, podejście wielu firm jest niewystarczające. Jak wykazały badania firmy FTI Consulting, podczas zmiany na stanowisku CEO „inwestorzy dwukrotnie częściej sprzedają, niż kupują, akcje firmy”.

Zapraszamy do udziału w dyskusji o bezpośrednich doświadczeniach zmiany w kierownictwie najwyższego szczebla oraz o praktycznych lekcjach, jakie można wyciągnąć z tych procesów. Przedstawimy oferowane przez LHH Polska rozwiązania, które mogą Państwa wesprzeć w udanym przeprowadzeniu skomplikowanego procesu zmiany kierownictwa firmy.

Naszymi Gośćmi będą:

– Paweł Kwiatkowski, Managing Director, FlowerPower Public Relations

– Konrad Wanatko, Financial Director Sodexo Benefits and Rewards Services

Spotkanie poprowadzą Christophe Touton, General Manager ICEO LHH w Europie oraz Agnieszka Jagiełka, Country Manager LHH Polska.

Uwaga! Webinar w języku angielskim.

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com