Transparentna komunikacja w procesie restrukturyzacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu prowadzonym przez Gościa Specjalnego Panią Agnieszkę Więcław HR Manager w Lantmannen Unibake Poland, która podzieli się doświadczeniami z wdrażania szeroko zakrojonej zamiany w swojej organizacji.

 

 

Business case: Transparentna komunikacja w procesie restrukturyzacji

Business case Lantmannen Unibake Poland, światowego producenta mrożonego i świeżego pieczywa. Podczas spotkania opowiemy o licznych zwrotach akcji w trakcie wdrażania zmiany, o efektach jakie przyniosła otwarta komunikacja z pracownikami oraz zaproponowane im wsparcie, jak również o wpływie pandemii, która nastała w trakcie trwania całego procesu restrukturyzacji.

Prowadzący:  Agnieszka Więcław

HR Manager z siedemnastoletnim doświadczeniem zawodowym w polskich i międzynarodowych firmach. Trener rozwoju osobistego i kompetencji menedżerskich, coach, asesor sesji Assessment / Development Center. Ekspert w dziedzinie rekrutacji i rozwoju pracowników. Obecnie HR Manager w firmie Lantmannen Unibake Poland.

Zapraszamy, dołącz do nas!

Udział w sesji jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w sesji.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Link do wydarzenia przychodzi z adresu „Webinarium LHH ”.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: bartosz.szczepanski@lhh.com