Współczesny lider – wyzwania i niezbędne cechy

„Nasze badanie pokazało, że jedną z najważniejszych cech lidera jest… charakter. To ciekawe, bo pokazuje, jak bardzo szeroko postrzegamy rolę lidera i jak trudno nam ubrać go w konkretne ramy.”

Marta Szymanowska i Joanna Drezner zapraszają na webinar, w trakcie którego przedstawią i omówią wyniki badania przeprowadzonego wśród liderów o liderach.

Wzięły w nim udział łącznie 202 osoby z poziomów kierowników liniowych, brygadzistów, menedżerów i dyrektorów z branż produkcyjnej, SSC/BPO, finansowej, energetycznej, retail, IT, sprzedażowej, farmaceutycznej i telekomunikacyjnej.

Pytaliśmy między innymi o to, jaki powinien być współczesny lider, z czym borykają się liderzy, co pomaga (albo może pomóc) im w pracy, jak radzą sobie w okolicznościach zmiany, o której mówi się, że jest nieodłącznym elementem funkcjonowania współczesnego biznesu.

Opowiemy, jakie są według naszych respondentów:

  • Wymagania wobec liderów – kim jest lider? Czego się od niego oczekuje? Oczywiście poza dowożeniem wyników…
  • Cechy wpływające na sukces współczesnego lidera – inspirujący wizjoner czy raczej systematyczny i konsekwentny „działacz”? A może jeszcze inaczej?
  • Największe bolączki świeżo mianowanego lidera – czego się obawia? Gdzie jest największe ryzyko porażki? I jak mu pomóc?
  • Wady i zalety tworzenia „społeczności liderów” w organizacji – czy zawsze muszą współpracować? Jak i dlaczego?
  • Oczekiwania wobec idei empowermentu – czy jest wciąż żywa, aktualna i potrzebna, czy też raczej przebrzmiała i teraz trzeba się skupić na… właśnie, na czym?

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.