Wyzwania coachingu biznesowego [3/6]

Pandemia koronawirusa znacząco zmieniła naszą codzienność zawodową, wpływając na formę pracy, sposoby komunikacji, wreszcie morale i efektywność pracowników.   Organizacje mierzą się z wyzwaniami natury strategicznej i trudnymi decyzjami. Coaching w obecnej sytuacji może być dla organizacji skutecznym narzędziem wsparcia i pracy

Zapraszamy na 3 z 6 webinarów inspirowanych „Kompendium Coachingu” LHH. O wyzwaniach towarzyszących realizacji procesów coachingu biznesowego opowie doświadczony Executive Business & Career Coach LHH Krzysztof Mazur.

Zakres tematyczny:

  • Kiedy coaching działa, a kiedy mimo dobrej woli po prostu rozłazi się czasowo?
  • Co, jeśli zakontraktowane cele coachingu zmieniają się, lub przestają być ważne w trakcie procesu coachingu?
  • Co, jeśli coaching biznesowy dryfuje niebezpiecznie w stronę life-coachingu lub tematów stojących w sprzeczności z interesami firmy?
  • A co jeśli, po kilku miłych sesjach, nie dzieje się nic?

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.