WIEMY KOGO SZUKASZ

Sprawdź czy mamy kandydatów dostępnych od zaraz
Odezwiemy się w 1 dzień roboczy

Oszczędź czas i pieniądze dzięki zaufanemu partnerowi
rekrutacyjnemu. Zmniejsz ryzyko nieudanej rekrutacji.

zadzwoń po więcej informacji +48 453 030 181

REKRUTACJE MARKETINGOWE
O CZYM MÓWIĄ NAM KLIENCI?

“Firmy szukają albo znających się na wszystkim ludzi renesansu, albo wyspecjalizowanych znawców narzędzi. Najcenniejsi kandydaci są biegli zarówno w zarządzaniu, jak i w realizacji”

“Nie mam czasu ani pieniędzy na pomyłki w rekrutacjach. Bywa, że warto poświęcić więcej zasobów na selekcję, i w ten sposób zatrudnić najlepszą osobę”

“Dobra komunikacja po prostu kosztuje. Marketingowiec musi nieustannie dopasowywać treść i formę do produktu i odbiorcy”

Czego możesz spodziewać się po współpracy
z LHH RECRUITMENT SOLUTIONS

1

Rozdzielanie sprzedaży od realizacji

Nie mając celów sprzedażowych, nasi konsultanci ds. rekrutacji mogą w pełni skupić się na realizacji projektów, dostarczeniu najlepszych kandydatów i rzetelnym doradztwie.

2

Ekspertyza rynku pracy

Od ponad 20 lat działamy jako eksperci rynku pracy, doradcy i konsultanci. W odróżnieniu od agencji rekrutacyjnych wspieramy firmy na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji oferując rozwiązania end-to-end.

3

Single point of contact

Niezależnie od specjalizacji poszukiwanego kandydata, każdy z naszych klientów posiada zawsze tego samego opiekuna. Po naszej stronie leży wewnętrzne ułożenie realizacji.

4

Bezpłatna baza kandydatów

Jako największa firma outplacementowa wspierająca rocznie ok. 3000 osób tracących zatudnienie w wyniku restrukturyzacji lub innych zmian organizacyjnych, posiadamy unikatową bazę kandydatów aktywnie poszukujących pracy. Są to osoby bez okresów wypowiedzenia, gotowe do podjęcia pracy od zaraz.

5

Stały zespół rekruterów

Nasz zespół rekrutacyjny to osoby pracujące z nami na stałe (na umowy o pracę), wspólnie budujące naszą metodologię i standardy.

6

Trzy warianty wyceny naszych działań

Od bezpłatnych, poprzez częściowo płatne, do w pełni komercyjnych, szczegółowo opisane w cenniku usługi.

Rozważ korzyści
ze współpracy z partnerem
w rekrutacjach, który:

Marketing intensywnie zmienia się wraz z postępującymi zmianami technologicznymi i rynkowymi – z jednej strony jest coraz bardziej techniczny, wymagający opanowania narzędzi, systemów i metodologii niezbędnych do udanej sprzedaży w 2024 roku.

Z drugiej strony – liczba gotowych rozwiązań, które tworzą i działają „za”
marketingowca oznacza, że nigdy tak ważna nie była umiejętność
kreatywnego myślenia poza schematami. 

Rekrutacja pracowników zdolnych do sprawnego realizowania działań marketingowych staje się prawie tak skomplikowana, jak nowoczesny i skuteczny marketing. Firma rekrutacyjna posługująca się odpowiednimi narzędziami i dysponująca głęboką wiedzą rynkową pomoże Ci zbudować marketingowy zespół sprawie i efektywnie.

Zapraszamy do kontaktu jeśli szukasz najlepszego sposobu na pozyskanie wyjątkowych talentów do zespołu marketingu. Nasza agencja rekrutacyjna oferuje kompleksowe usługi rekrutacyjne dla firm, na stanowiska od specjalistów po menedżerów. Jesteśmy doświadczoną firmą headhunterską, dzięki naszemu zaangażowaniu i skutecznym metodom rekrutacja menedżerów i innych pracowników będzie prostsza i bardziej efektywna. 

Skorzystaj z naszych usług rekrutacyjnych i zbuduj zespół, który skutecznie zrealizuje Twoją strategię.

Napisz do nas!

  Imię i Nazwisko: *
  Firma: *
  Adres email: *
  Telefon: *

  * - pole wymagane.

  Dziekujemy za kontakt!

  Odezwiemy się niebawem.