Co się sprawdza dziś przy szukaniu pracy w Polsce – z perspektywy samych szukających

pobierz Raport Rozstaniowy 2023

Co najbardziej wpływa na czas poszukiwania pracy? Stopa bezrobocia? Koniunktura rynkowa?  Motywacja i zaangażowanie szukającego? Jego wiek? Dotychczas zajmowane stanowisko i branża? A może miejsce zamieszkania?

W naszym badaniu pytaliśmy osoby tracące pracę o to, jak długo szukały nowego zajęcia i czy było to dla nich trudne / łatwe doświadczenie. Opowiedziały nam też o największych wyzwaniach podczas szukania pracy, dostępności ofert i metodach docierania do nich oraz czy finalnie znaleziona praca okazała się lepszą czy gorszą od poprzedniej.

Pytaliśmy również o rady dla tych, którzy tracąc pracę nie z własnej winy, w podobnej sytuacji mogą się znaleźć – czyli tak naprawdę potencjalnie o rady dla wszystkich z nas…
A wszystko po to, aby jak najlepiej wykorzystać tę, niewątpliwie trudną, sytuację do rozwoju i zyskać na niej jak najwięcej.

Z dwóch odmiennych perspektyw zebrany materiał skomentują: Katarzyna Stachowiak, Konsultantka Kariery, która wspiera osoby szukające pracy w ramach programów outplacement oraz Joanna Wojtasińska, Team Leader z doświadczeniem w rekrutacji, zarówno w pracy z Kandydatami, jak i Klientami, od której zależy, czy dany Kandydat w ogóle będzie miał szansę zaprezentować się decydentom i ewentualnemu przyszłemu szefowi.

Dowiedz się więcej – pobierz Raport Rozstaniowy 2023: odprawa, outplacement i świadczenia dodatkowe czyli o utracie i poszukiwaniu pracy w Polsce.

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.