Czy networking pomaga w karierze?

85% wszystkich miejsc pracy znajdowanych jest poprzez sieć kontaktów.

W programach outplacement realizowanych przez Lee Hecht Harrison Polska networking odpowiada za znalezienie 70% nowych miejsc pracy.

Szacuje się, że 70 – 85% wszystkich ofert pracy nie jest ogłaszanych.

80% specjalistów twierdzi, że nawiązywanie kontaktów przyczynia się do rozwoju kariery.

Czy więc stać nas na lekceważenie networkingu…?

Dowiedz się, jak na co dzień korzystać z jego siły – dołącz do webinaru, który poprowadzi Krzysztof Mazur, senior coach Lee Hecht Harrison Polska, zawodowo doradzający menedżerom w wykorzystywaniu networkingu do budowania i rozwoju kariery.

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com