Lider diagnozuje i reflektuje

Diagnoza – prawie jak wizyta u lekarza – brzmi groźnie. Najczęściej obawiamy się jej wyników i czekającego nas leczenia. Czy diagnoza, również kompetencji i predyspozycji, musi kojarzyć się z identyfikacją tego, co nie działa? Dlaczego obawiamy się jej wyników?

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jak skorzystać z możliwości ocenienia poziomu kompetencji naszych pracowników oraz identyfikacji ich naturalnych predyspozycji, aby wspierać ich rozwój w organizacji. Odpowiemy sobie na pytania, jak te badania się uzupełniają oraz w jaki sposób mogą wspierać liderów w decyzjach dotyczących podziału ról w zespołach, budowaniu planów rozwojowych, a nawet w wyborze odpowiednich narzędzi i metod poszerzania wiedzy.

O różnych metodach diagnozy kompetencji i predyspozycji opowie Joanna Samolczyk – Pawlak, konsultant kariery i asesor kompetencji liderskich LHH Polska, która od wielu lat wspiera organizacje i liderów w ocenie pracowników różnych szczebli oraz efektywnym wykorzystaniu otrzymanych wyników.

Zakres tematyczny:

  • Dlaczego warto badać poziom kompetencji
  • W jaki sposób wybrać kompetencje do oceny
  • Z jakich narzędzi korzystać, aby diagnozować kompetencje pracowników lub kandydatów
  • Dlaczego i kiedy warto poznać predyspozycje naszych pracowników lub kandydatów
  • Jak i kto powinien pracować z otrzymanymi raportami

 

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.