Lider i jego porażki

Czy menedżer może budować pełne sukcesu życie zawodowe z uwzględnieniem porażki? I czy HR może wspierać naukę dobrego „obchodzenia się” z porażką? Jak zachować się przed samym sobą, przełożonymi i podwładnymi w obliczu porażki?

Czyli o:

  • subiektywnym postrzeganiu porażki zawodowej
  • tym, jak daleko, albo jak blisko jest od porażki do sukcesu (i odwrotnie)
  • przekleństwie bezbłędności i o błogosławieństwie porażki
  • uczuciach, które niesie porażka i odpowiedzialności: za te uczucia i za porażkę
  • relacjach z samym sobą i z innymi w obliczu porażki

Stereotypowy menedżer kojarzony jest jedynie z sukcesami, jednak życiorysy wielu znanych osób zawierają informacje o porażkach „sprzedających” ogromny sukces.

Podczas webinaru Ewa Warchoł, trener i konsultant LHH Polska, powie o możliwych ograniczeniach i zasobach, jakie niesie porażka, o wyciąganiu wniosków i uczeniu się na błędach oraz o roli HR w pomaganiu menedżerom w akceptacji tego, co dla nich samych jest nieakceptowalne.

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.