Lider nie pali mostów

Menedżerowie coraz częściej zmieniają swoje role i miejsca w organizacjach. Czasem są to ich osobiste wybory, czasem propozycje wychodzą od firm. Prawie zawsze ich konsekwencje są dla kogoś trudne. Każda zmiana karierowa, czy to wewnętrzna, czy wyjście na zewnątrz firmy, stawia nas przed koniecznością zamknięcia za sobą jakiegoś rozdziału, dokończenia jakiejś historii, pożegnania konkretnych ludzi, przekazania swoich zadań i projektów.

Jak świadomie budować swoją narrację karierową w takich nierzadko trudnych momentach? O jakich kwestiach pamiętać? Jak radzić sobie z trudnymi emocjami i pytaniami, jeśli takowe się pojawią? Jakich działań unikać? Jak zadbać o siebie i swój wizerunek w krótkiej i dłuższej perspektywie? O tym wszystkim opowie Agnieszka Jagiełka, Country Director w LHH Polska, która towarzyszy menedżerom i firmom w sytuacjach zmian karierowych.

W trakcie webinaru skoncentruje się na następujących obszarach:

  • Jak rozpoznać, że mamy do czynienia z potencjalnie ryzykowną sytuacją, która może negatywnie wpłynąć na nasz wizerunek
  • O strategiach i narracjach komunikowania powodu i kontekstu zmiany zawodowej
  • O tym, jak radzić sobie z trudnymi i niezręcznymi pytaniami
  • Na co musimy być przygotowani i jak zachować się w zaskakujących, kryzysowych czy po prostu niezręcznych sytuacjach
  • Jak zarządzać własnymi emocjami: gniewem, rozczarowaniem, frustracją
  • Aspekty formalne i prawne – szczególnie w sytuacji rozstania się z firmą
  • Co tak naprawdę najmocniej buduje wspomnienie po pracowniku czyli jak na koniec pracy wzmocnić i zbudować swój wizerunek wśród dotychczasowych pracowników

Zobacz wszystkie twarze lidera!

Lider rekrutuje, lider online, lider kontroluje… i inne.

Zapisz się na pozostałe webinary z cyklu:

-> TUTAJ <-

 

 

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.