Lider rekrutuje i zatrudnia wspólnie z AI

Technologie sztucznej inteligencji (AI) rozwijają się niezwykle szybko i wchodzą w różne obszary funkcjonowania firm.

Rekrutacje były forpocztą zmian i nowości: ATSy, algorytmy, praca z danymi… Podczas selekcji, rekrutacji i zatrudniania pracowników pomoc technologii nie tylko była swojego rodzaju modą, co faktyczną pomocą i wsparciem dla rekruterów. Choć, wielu, zarówno po stronie kandydatów, jak i zatrudniających, już wtedy wskazywało na pułapki i luki w ocenie i wyborze najlepszych osób.

Nie inaczej jest dziś.

Rozmawiając z Klientami, obok głosów zachwytu, pojawiają się również obawy i znaki zapytania.

Dotyczą one najczęściej kwestii takich jak:

  • Czy sztuczna inteligencja pomaga czy szkodzi w procesie wyboru pracownika?
  • Jakie umiejętności i kompetencje są kluczowe dla liderów zarządzających procesem rekrutacji w środowisku wspieranym przez AI?
  • Jak liderzy mogą wykorzystać sztuczną inteligencję, aby tworzyć zrównoważone i różnorodne zespoły?

Joanna Wojtasińska, Lider działu rekrutacji IT w LHH opowie nie tylko o korzyściach, ale i wyzwaniach związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w procesie rekrutacji, a także o znaczeniu roli lidera w kształtowaniu tego procesu. Wszystko na przykładach z ostatnio realizowanych projektów i doświadczeń firm.

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.