Lider wyręcza się AI i jest coraz bardziej efektywny

Trzeba sobie jasno powiedzieć: bez zaprzyjaźnienia się z AI, osiąganie efektywnego działania będzie dużo bardziej czasochłonne czyli… nieefektywne, w porównaniu do tych liderów, którzy korzystając umiejętnie z dostępnych narzędzi są odciążeni i mogą poszukiwać kolejnych „ejajowych” rozwiązań.

Zagłębimy się w transformacyjny krajobraz, w którym ludzcy liderzy bezproblemowo integrują się ze sztuczną inteligencją, aby osiągnąć wyższą efektywność.

Odkryjemy ewoluującą rolę liderów w świecie zdominowanym przez AI.

Zbadamy, jak liderzy mogą wykorzystać AI jako strategicznego sojusznika, który przyspiesza podejmowanie świadomych decyzji, wzmacnia zdolności rozwiązywania problemów i napędza innowacje.

Zakres tematyczny:

  • W jakich obszarach AI może wspomagać efektywność lidera?
  • Od organizacji pracy własnej po szybką analitykę
  • Inwestycja, która się zwróci ekspresowo – jak z dostępnych narzędzi zrobić sojuszników?
  • Nie obawiaj się – testuj i wdrażaj to, co Tobie pomaga

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.