Rozmowy dyscyplinujące: jak rozmawiać z pracownikami, których zachowania wykraczają poza firmowe standardy

Zdarza się, że różnego rodzaju pozytywne rozmowy motywujące i wspierające nie przynoszą w pełni oczekiwanego rezultatu. Zamiast pożądanych zachowań pojawiają się te nieefektywne, powodujące negatywne konsekwencje w otoczeniu samego pracownika, zespołu, a czasami nawet w skali całej firmy.

Nie jest to łatwa sytuacja, szczególnie gdy wielokrotne próby zwracania uwagi na problem nie skutkują. Co wtedy? Wycofać się, bo… i tak to nie ma sensu… Czy kontynuować? A może warto poszukać innego sposobu? Co można z tym zrobić?

Małgorzata Kwiatkowska, senior coach i trener LHH Polska opowie, o czym pomyśleć, jak się przygotować do takiej rozmowy i jak ją przeprowadzić.

O czym będzie webinar?

  • Jak przygotować siebie do trudnej rozmowy?
  • Do czego warto odwoływać się w trakcie rozmowie dyscyplinującej?
  • Twardy” czy „miękki” styl rozmowy – co to znaczy i co wybrać?
  • O co warto zadbać, by tego rodzaju dialog był optymalnie efektywny ?

Sprawdź, jakie inne trudne rozmowy muszą przeprowadzać menedżerowie. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenia trenerów LHH Polska – bądź gotów, gdy i w Twoim kalendarzu spotkań pojawią się trudne rozmowy.

„Musimy pogadać…” czyli trudne rozmowy w karierze menedżera – zobacz pozostałe webinary z tej serii

Skontaktuj się z nami i zamów szkolenie z prowadzenia trudnych rozmów dla menedżerów z Twojej firmy: Łukasz Gajek, lukasz.gajek@lhh.com, tel. 607 371 745.

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.