Rozmowy roczne

W grudniu, styczniu, czasem kwietniu czy wrześniu…

W większości firm co roku nadchodzi ten moment, kiedy menedżerowie spotykają się ze swoimi podwładnymi: rozpoczynają się rozmowy ocenne, czasem nazywane rocznymi. Od wyniku tych rozmów często zależą podwyżki lub premie dla pracowników. Podstawowe wyzwanie polega na tym, aby nie było to „odfajkowanie” rozmowy, a sprawienie, że będzie ona miała pozytywny wpływ na pracownika i na podniesienie jego motywacji. Rozmowa ta ma zbudować zaufanie do przełożonego i sprawić, że podwładny zaakceptuje uzgodnione na kolejny rok cele biznesowe i rozwojowe i… będzie je realizował z zapałem.

Na webinarze Wiesław Grabowski, coach LHH Polska podpowie, jak przygotować się do takich rozmów i zaprosi do zastanowienia się:

  1. Co jest celem przeprowadzania rozmów rocznych – czy chodzi o rozliczenie z postawionych celów i ocenę, czy może o wsparcie dla pracownika w jego rozwoju?
  2. Na ile określenie „rozmowa roczna” dobrze opisuje działania menedżera w tym obszarze?
  3. Jak sprawić, aby ta „rozmowa” była motywująca i pomagała osiągać cele organizacji i pracownika?

Zakres tematyczny:

  1. Cel przeprowadzania ocen rocznych
  2. Jak zarządzać efektywnością i rozwojem pracowników w ciągu roku
  3. Rozmowa roczna jako krok zarządzania efektywnością i rozwojem
  4. Model rozmowy rozwojowej i stawiającej cele

Sprawdź, jakie inne trudne rozmowy muszą przeprowadzać menedżerowie. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenia trenerów LHH Polska – bądź gotów, gdy i w Twoim kalendarzu spotkań pojawią się trudne rozmowy.

„Musimy pogadać…” czyli trudne rozmowy w karierze menedżera – zobacz pozostałe webinary z tej serii

Skontaktuj się z nami i zamów szkolenie z prowadzenia trudnych rozmów dla menedżerów z Twojej firmy: Łukasz Gajek, lukasz.gajek@lhh.com, tel. 607 371 745.

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: sylwia.sobczyk-jarzycka@lhh.com

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.