Dlaczego kandydat który ,,chce’’ i ,,umie’’ nie sprawdza się w organizacji? Rola diagnostyki w rekrutacji

Opowiemy o projektach, w których z sukcesem wykorzystaliśmy diagnostykę w procesach rekrutacyjnych.  

Przedstawimy narzędzia diagnostyczne, które wykorzystujemy na co dzień, aby dopasować najlepszych kandydatów dla naszych klientów.  

DLA KOGO? 

Webinar jest przeznaczony dla profesjonalistów z obszaru rekrutacji, kadry zarządzającej, specjalistów HR i każdego, kto pragnie doskonalić procesy rekrutacyjne (i nie tylko!).  

Zapraszamy także osoby zainteresowane zgłębieniem tematu wykorzystania diagnostyki w rekrutacji.  

 Jakie korzyści uzyskasz uczestnicząc w webinarze: 

  • Dogłębniej zrozumiesz zasady procesu rekrutacyjnego – dowiesz się, dlaczego diagnostyka dopasowania odgrywa kluczową rolę w udanych rekrutacjach i jak można ją wdrożyć skutecznie 
  • Poznasz praktyczne narzędzia do zastosowania – zaprezentujemy narzędzia, które pomogą Ci diagnozować dopasowanie do roli i kultury organizacyjnej 
  • Zredukujesz ryzyka rekrutacyjne – poznasz strategie minimalizacji ryzyka nieudanej rekrutacji, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze 
  • Wdrożysz innowacyjne podejście do rekrutacji – nowatorskie podejście LHH do diagnostyki dopasowania, które maksymalizuje skuteczność procesu rekrutacyjnego. 

Dołącz do naszego webinaru i wejdź na nowy poziom skuteczności w rekrutacji! 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o diagnostyce w procesach rekrutacyjnych?

Kliknij poniżej 👇 i przeczytaj nasz przewodnik:

O profilowaniu stanowisk

W razie pytań technicznych (rejestracja, dostęp, itp.) prosimy o kontakt: blazej.gorniak@lhh.com 
Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Powodem odmowy udziału w wydarzeniu może być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.