„O sposobach na nudne spotkania” – Filmowe Lato z LHH Polska

Kiedy ostatnio uczestniczyłeś w spotkaniu, które od początku do końca z jednej strony było efektywne, a przy okazji dobrze się bawiłeś?

Nieważne czy online czy na żywo spotkania biznesowe bywają wyzwaniem.

Jasna agenda, klarowne i sprecyzowane oczekiwania, duże zaangażowanie uczestników podczas całego wydarzenia, podjęte dobre decyzje, follow- up podejmowanych działań… i jeszcze ze szczyptą radości.

Tego chcemy, a z drugiej strony wciąż słychać komentarze: „mamy za dużo i niepotrzebnych spotkań”.

Jak zatem je prowadzić, jednocześnie zapewniając skuteczność podejmowanych na nich biznesowych działań?

Czy jest szansa, aby spotkanie dawało możliwości rozwoju?

A może połączyć je z budowaniem kultury uczenia się i udzielaniem feedbacku?

30 sierpnia 2022 w trakcie naszego webinaru Milena Kosińska, trener Lee Hecht Harrison Polska,  opowie, jak podejmowane aktywności mogą wspierać nie tylko biznes, ale też relacje i rozwój.

Specjalnie na te wakacje przygotowaliśmy cykl webinarów wybranych z ponad 40. tematów szkoleniowych, które na co dzień prowadzimy w ramach Compact Learning LHH Polska. Zobacz sam i przekonaj się, jak realizujemy krótkie, półtora lub dwugodzinne, formy szkoleniowe wzmacniające zaangażowanie menedżerów i zespołów.

Sprawdź listę ponad 40 tematów Compact Learning i ułóż z nich program dopasowany do Ciebie i potrzeb Twoich pracowników.

 

 

 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com