Program Talentowy – jak wystartować? O kryteriach, narzędziach i diagnostyce

Coraz więcej młodych ludzi świadomie rezygnuje ze ścieżki rozwojowej prowadzącej do zostania menedżerem.

Z drugiej strony ciągle mamy niedosyt kompetencji do realizacji zadań biznesowych i strategicznego działania.

Jednocześnie obserwujemy w naszych zespołach młodych ludzi z potencjałem do dalszego rozwoju w różnych obszarach, nie tylko przywództwa.

Podczas webinaru Milena Kosińska, ekspert planowania i wdrażania projektów rozwojowych, omówi praktyczne metody zarządzania Programem Talentowym na kilku poziomach:

– jakie kompetencje powinniśmy wzmacniać u menedżerów, aby skutecznie dobierali kandydatów do Programów Talentowych

– jak przygotować menadżera do realizacji Programu

– jak oceniać gotowość do udziału w Programie: kryteria, narzędzia, diagnostyka

– jak mierzyć efektywność Programów Talentowych w krótkiej i długiej perspektywie.

 

Zachęcamy również do pobrania najnowszego Kompendium Zarządzania Talentami i sprawdzenia, jak podobne projekty wdrażają inne firmy.

  Imię i Nazwisko: *
  Firma:
  Adres email: *

  * - pole wymagane.

  LHH Polska zastrzega sobie prawo nieprzesyłania materiałów merytorycznych przedstawicielom firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

  Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji może wziąć udział w webinarze.

  LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

  Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com