Restrukturyzacja – kogo i czego można nauczyć

Restrukturyzacja to proces który może otworzyć nowe drogi i sposób myślenia o sobie, swoich kompetencjach, a przede wszystkim o tym czego możemy się uczyć „na nowo”.

Samo słowo – restrukturyzacja – może powodować negatywne skojarzenia prowadzące do różnych nastrojów. „Będą zwolnienia” to jedno z najczęściej słyszanych zdań w procesach zmian, w których towarzyszymy różnym zespołom.

  • Jak zatem połączyć te zmiany w organizacji z nauką?
  • Jak i kiedy budować gotowość do nauki, zmiany lub podnoszenia kompetencji?
  • Na ile i kogo możemy w takich sytuacjach uczyć?
  • Jakie role mogą pełnić Liderzy, Zespoły czy też indywidualne osoby?

Milena Kosińska, trener Lee Hecht Harrison Polska opowie, jak idee lifelong learning można wprowadzać do organizacji łącząc je z trudnymi zmianami.

Powyższy webinar przygotowaliśmy z okazji premiery książki „Restrukturyzacja – wprowadzanie trudnych zmian z korzyścią dla organizacji i pracowników” – to praktyczny i kompleksowy poradnik opisujący ryzyka i dobre praktyki zebrane przez konsultantów LHH Polska.

 

– zobacz inne webinary, które pomogą Ci zaplanować i wdrożyć trudną zmianę 

umów się na bezpłatną konsultację z jednym z autorów w temacie dotyczącym trudnych zmian

– przejdź do sklepu Wolters Kluwer i zamów egzemplarz książki o restrukturyzacjach 

Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, jedynie 3 osoby z jednej organizacji mogą wziąć udział w webinarze.

LHH Polska zastrzega sobie prawo wykluczenia z udziału w webinarze przedstawicieli firm świadczących usługi konsultingowe, rekrutacyjne lub szkoleniowe z obszaru HR, które uznajemy za konkurencyjne wobec działalności LHH Polska.

Zasady dotyczące zapisów:

  • O możliwości wejścia na wydarzenie decyduje kolejność zapisów.
  • Rejestracja na wydarzenie ma charakter dwuetapowy: najpierw potwierdzamy zapis, a następnie w kolejnym mailu przesyłamy link do wydarzenia, po akceptacji zapisu.
  • Jeśli nie otrzymali Państwo linku do webinaru, oznacza to że Państwa zapis był nieskuteczny. Powodem odmowy udziału w wydarzeniu mógł być brak miejsc, zbyt duża liczba zapisanych z danej firmy, lub prowadzenie przez osobę rejestrującą się działalności konkurencyjnej wobec LHH Polska.
  • W razie pytań prosimy o kontakt: nikola.sztuczka@lhh.com