Czasem pierwszy jest najlepszy

Najlepszym kandydatem do pracy może być już pierwsza osoba, z którą się spotkasz.
Kategorie:
Newsletter
Bądź z nami na bieżąco
Czasem pierwszy jest najlepszy

Jak można przygotować się do sprawnego zatrudnienia właściwego pracownika, gdy tylko pojawi się taka potrzeba?

Jeśli twoja firma jest choć trochę podobna do większości innych organizacji, to rzadko oferujesz pracę pierwszemu kandydatowi, z którym się spotykasz. Nawet jeśli ten kandydat jest idealnie dopasowany. Znalezienie odpowiedniego pracownika na dane stanowisko wymaga należytej staranności, ale niekoniecznie musi to oznaczać weryfikację długiej listy osób poszukujących pracy.

Są branże, w których rywalizacja o Talenty jest szczególnie intensywna. Niezależnie czy Twoja firma działa właśnie w takim obszarze, sprawna rekrutacja sprowadza się do prostego działania: jeśli pierwszy lub drugi kandydat jest świetnie dopasowany, rozważ złożenie oferty zanim zrobi to konkurencja.

Nie czekaj…

Odpowiednio dobrany partner wspierający Cię w procesach rekrutacyjnych dobierze dla Twojej firmy najlepszych kandydatów z rynku, nawet jeśli działasz w wymagającym obszarze lub poszukujesz pracowników do wypełnienia niełatwej roli. Aby było to możliwe, kandydaci powinni przejść intensywny proces selekcji i rozmów kwalifikacyjnych.

Na weryfikację może się składać:

  • Dogłębna ocena umiejętności technicznych
  • Ustalenie zawodowych celów i ambicji
  • Analiza CV
  • Weryfikacja przedstawianych referencji
  • Sprawdzenie innych, określonych przez rekrutującego wymagań specyficznych dla firmy i stanowiska

…wszystko to pomoże Ci efektywnie zatrudnić najlepszą osobę.

Dlaczego szybki proces rekrutacyjny ma sens?

Szybkie zatrudnienie odpowiedniego kandydata do zespołu przynosi szereg korzyści biznesowych, w tym:

  1. Duży zwrot z inwestycji

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem wymaga znacznej inwestycji czasu i uwagi. Dlatego od samego początku przedstawiamy tylko najlepszych kandydatów. Dzięki temu zamiast tracić czas na rozmowy z mniej niż idealnymi kandydatami możesz skupić się na działaniach, które napędzają Twój biznes

  1. Zwiększona produktywność

Im dłużej stanowisko pozostaje nieobsadzone tym większe straty dla biznesu. Aby pomóc Ci wypełnić tę lukę, zarekomendujemy Ci kandydatów gotowych do pracy i rozwoju w Twojej firmie

Skontaktuj się z nami już dzisiaj by dowiedzieć się więcej o naszym procesie selekcji kandydatów i rozmów kwalifikacyjnych.